BARBARËT E “MESJETËS“ TË FUNDSHEKULLIT XX! 

DËSHMI RRËNQETHËSE:

AKTE MIZORE TË KRYERA NGA BARBARËT SERB!

( Pergatiti:  Sheradin Berisha, 23. XII. 2007 )

 PSE QEVERIA NUK NGRE PADI KUNDËR SERBISË PËR GJENOCIDIN E KRYER NË KOSOVË?!

Femra e perdhunuar dhe e masakruar barbarisht nga barbaret e pandeshkuar akoma, nga drejtesia vendore dhe ajo nderkombetare!

----------------------------------------------------------------

Femra e perdhunuar, rroba te brendshme te femrave, litare te pergjakur dhe shpric i droges, qe kane perdorur barbaret e karpateve, gjate vrasjeve mizore te shqiptareve!

----------------------------------------------------------------

Grate shqiptare te masakruar (ne Abri te Drenices) barbarisht nga mizoret barbare te mesjetes se fundshekullit XX!

----------------------------------------------------------------

Nje bunar me plote kufoma te shqiptareve, te vrare e te masakruar nga barbaret e karpateve! 

----------------------------------------------------------------

Disa thika, nje sopate dhe barbaret (e pandeshkuar nga drejtesia e UNMIK-ut…), duke prere koken e shqiptarit ne trup druri ! O zot a ka me turp ne kete bote, se sa kjo veper mizore e pandeshkuar !!!

----------------------------------------------------------------

Ambiente tmerruese per logjiken njerezore. Ne keto vende jane hequr syte, jane prere veshet, hunda, pjeset genitale…, jane prere koka te qindra shqiptareve te pafajshem, ndersa institucionet e Kosoves, ( Lexo - lidershipi mafioz vendor dhe ai nderkombetare) as qe kane marre mundin ndonjehere, per te ngritur padi penale kunder shtetit kriminal serb, per kete veper gjenocidi te kryer ne Kosove! Turp, turp, turp, perjetesisht turp per lidershipin politik e jopolitik shqiptar si dhe  per shoqerine shqiptare, e cila nuk e ka ngritur zerin sa duhet per kete ceshtje !!!

----------------------------------------------------------------

 

No coment!

----------------------------------------------------------------

 

 Mijera veshmbathje te shqiptareve te vrare, e te masakruar mizorisht nga forcat barbare serbe, te cilat jane gjetur ne varrezat masive neper Serbi.

( ... Fotomasakra tjera ... Struktura kriminale serbe ...)

Ky veprim paraqet krim te dyfisht mbi shqiptaret, sepse ata jane varrosur e rivarrosur disa here nga varrmihesit barbare, te cileve ju dihen tashme emrat e mbiemrat, por qe shetisin te lire neper Serbi, Mal te Zi e neper Kosove, pa ju trembur syri se do te arrestoheshin nga policia e UNMIK-ut, KFOR-i apo SHPK-ja…!!! Ky mosveprim i organeve te rendit (te sigurise) dhe i lidershipit institucional e politike ( vendore e nderkombetare), ka zbehur skajshmerisht besimin e tyre ne syte e shqiptareve, per me teper ka perdhosur dhe denigruar tmerrshem dinjitetin e shqiptareve, te gjalle dhe atyre qe u vrane e u masakruan ne format me mizore nga barbaret serbe!

Kjo shemti gjithesesi do te jete demke e pafalshme, perjetesisht e pafalshme per politikanet shqiptare si: Ibrahim Rugoven per se vdekuri, Fatmir Sejdiun, Nexhat Dacin, Kolé Berishen, Hashim Thaein, Fatmir Limajn, Jakup Krasniqin, Xhavit Halitin, Rame Bujen, Emrush e Bajrush Xhemalin, Flora Brovinen, Ramush Haradinajn, Ahmet Isufin, Naim Malokun, Arber Xhaferin, Ali Ahmetin, Fazli Veliun, Alfred Moisiun, Sali Berishen, Fatos Nanon, Pandeli Majkon, Edi Ramen…, e per shume te tjere politikane te etnikumit shqiptare !

----------------------------

RRËFIME TRONDITËSE NGA FEMRAT E PËRDHUNUARA

SHQIPTARE NGA BARBARËT SERBË!!

Pjesa e pare

 

------------------------------

Pjesa e dyte

 

 

Datenschutzerklärung
powered by Beepworld