PERSEKUTIMI, VRASJA DHE SHPËRNGULJA E ĒAMËVE NGA BARBARËT GREK!  

***

Kėngė antishqiptare tė ushtarėve grekė!

Ushtarėt grekė kėndojnė:

“I shikoni ata, janė shqiptarė. Me zorrėt e tyre do tė bėjmė lidhėse kėpucėsh”etj etj  

 

  GJENOCIDI GREK NDAJ POPULLIT SHQIPTAR NË ĒAMËRI

Pjesa e parė

 

Pjesa e dytė

 

Chamerian Genocide by Greece(Ēamėria-Epirus)

 

PERSEKUTIMI, VRASJA DHE SHPËRNGULJA E ĒAMËVE

NGA BARBARËT GREK!

 

 

 

KËNGË PËR ĒAMËRINË

 

 

 SHQIPTARI QË U ZGJODH KRYETAR I PARË I SHTETIT GREK Shkruan:Prof.Arben LLALLA 

FORINA E BANUAR QË NË LASHTËSI NGA SHQIPTARËT Shkruan: Prof.Arben LLALLA 

MARSHIM MADHËSHTOR I MBI 6000 ĒAMËVE DREJT QAFËBOTËS

Kliko mbi foto

 

 

 

Datenschutzerklärung
Kostenlose Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!