Oferta "historike" e Grupit Unitetit - pėr formimin e

komunave reja etnike serbe!

 

44 „MINISHTETET SERBE“ NĖ KUSHTETUTĖN E KOSOVĖS!

Lexoni me kujdes dhe gjykoni me kokėn tuaj se ēfarė dėmi do t’i sjellė Kosovės, aplikimi i ligjeve pėr zonat e veēanta, miratuara nga kuvendarėt tanė pa u diskutuar fare Kuvend!

 

Nga Kushtetuta e Republikės Kosovės

 

Ligjet pėr Zonat e veēanta dala nga pakoja e Ahtisarit

( Kėto ligje janė publikuar Gazetėn Zyrtare Republikės Kosovės )

 

STOP! STOP! STOP! STOP! STOP! STOP! STOP! STOP!

 

APLIKIMIT TĖ KĖTYRE LIGJEVE !!!

 

Komentin tuaj mund ta shkruani KĖTU

 

( Moderatori i www.pashtriku.org )