A DUHET TĖ HAPEN DOSJET E UDB’ės?!

 

NĖ “EMĖR TĖ POPULLIT” SMAJL HARADINAJ DĖNOHET ME 14 VJET BURG!

SALIH KABASHI: UDBASHĖT PĖRDITĖ LĖVIZIN PARA HUNDĖVE TONA!

 

·       Sheradin Berisha: Diktati i Eqės…!!!

·       Qazim Doda: Ambasadori Avni Spahiu, i padėshiruar pėr shqiptarėt SHBA!

·       Dr.Hajrullah Gorani: A duhet hapen dosjet? Patjetėr!

·       Tahir Gecaj: Jemi Sigurimit shtetėror! emėr ligjit je i arrestuar!

·       Arben Gecaj: Prokurori Reshat Millaku pėrmes montimeve e dėnoi babain tim me 12 vjet burg rėndė!

·       Hysen Gega: Asgjė nuk harrohet 

·       Sh.Berisha: Zatriqi, Vllasi dhe Rugova, pėrgjegjės pėr burgosjen e Mr.Ukshin Hotit!

·       Tefik Ramadani: Kush torturoi zyrat e sigurimit?!

·       Mehmet Bislimi: Unė jam dosjet mos hapėn…!

·       Besnik Kryeziu: Ėshtė e domosdoshme hapja e dosjeve edhe Kosovė

·       Ahmet Qeriqi: Betimi i mbajtur me fanatizėm nga nostalgjikėt titistė!

·       Ibrahim Kelmendi: Dosjet(?!) Jam pėr hapjen e tyre, por...!

·       Ahmet Qeriqi: Kush frikėsohet nga hapja e dosjeve?

·       Afrim Morina: Hapjen e dosjeve ta bėjė Gjykata e Nderit e jo politika

·       Blerim Ēoēaj: Hapja e dosjeve nuk duhet shikohet si thirrje pėr varje!

·       Behxhet Sh.Shala: Komunistėt, tradhėtarėt dhe rrogėtarėt!

·       Moderatori: „Elita intelektuale“ titiste shėrbim UDB’!

·       Moderatori: Satanizimi i UĒK’ nga presidenti ...Ibrahim Rugova!

·       Mon Zhubi: Kosova, disidentėt dhe spiunėt e saj UDB’ės…! 

 

Komentin tuaj mund ta shkruani: KĖTU

( Pėrgatiti moderatori i www.pashtriku.org )