PĖRMASAT E BARBARISĖ SERBE NĖ KOSOVĖ

1998 - 1999

1.      MODERATORI: NĖ ĒFARĖ RRETHANASH U MASAKRUA PROF. RUZHDI BERISHA

2.      EDUARD FRROKAJ: MEJA - SERBRENICA E KOSOVĖS!

3.      FATON ISMAJLI: DHJETĖ VJET PAS MASAKRĖS SĖ MEJES 

4.      MOD: KU ĖSHTĖ UKSHIN HOTI?! A ĖSHTĖ GJALLĖ APO I VDEKUR UKSHIN HOTI?! 

5.      NATASHA KANDIQ: SI U DOGJĖN KUFOMAT E SHQIPTARĖVE NĖ SHKRITOREN E MAĒKATICĖS NĖ SERBI?!

6.      MATTHEW MCALLESTER: DITĖT KUR KĖNDONTE DHE MASAKRONTE NEBOJSHA MINIQI NĖ PEJĖ

7.      DR.BESNIK BARDHI: GJAKOVA NĖ NETĖT E SHĖN BARTOLOMEUT 

8.      MUSA KURHASKU: SI U KRYE OPERACIONI „DJEGIE DHE VDEKJE“ NĖ GJAKOVĖ?!

9.      FILIP SVARM: SI U GJETĖ KAMIONI FRIGORIFER ME KUFOMA TĖ SHQIPTARĖVE NĖ KLADOVĖ TĖ SERBISĖ?! 

10. MR.SC.PARIM KOSOVA: SI E DOGJĖN KRIMINELĖT SERBĖ - MUZEUN E LIDHJES SHQIPTARE TĖ PRIZRENIT?!

11. MODERATORI: OPERACIONI „PATKOI“ - SYNIM PĖR SHFAROSJEN E SHQIPTARĖVE!

 

Komentin tuaj mund ta shkruani KĖTU

( Moderatori i www.pashtriku.org )